Pracovala ako letuška a nakoniec skončila v McDonald’s. Čo ju k tomu viedlo?

1285

Saffron Laszkowicz možno poznáte z TikToku. Práve tam sa podelila o svoj nečakaný kariérny posun. Spočiatku totiž vykonávala prácu, ktorá je pre mnohých mimoriadne atraktívnou predstavou, teda prácu letušky. Ukázalo sa však, že nie všetko je tak, ako často vídame na sociálnych sieťach, a s prácou skončila.

4a20c75c11a4fb4ba348236b13.jpg
Zdroj: saffronkatiie / TikTok

V roku 2020 začala pracovať v McDonald’s, čo ju však vôbec nenapĺňalo. Preto sa v roku 2022 rozhodla venovať tomu, čo ju bavilo, a pripojila sa k palubnému personálu. Problémom však bola finančná stránka. Porovnala si príjem a čas strávený v McDonald’s a v leteckej spoločnosti a učinila rozhodnutie. Koncom roku 2022 sa vrátila na polovičný úväzok do reťazca rýchleho občerstvenia, pričom stále pracovala ako letuška.

a484f3574e80659c6e7b6fab13.png
Zdroj: saffronkatiie / TikTok

Spočiatku zvládala obe práce súčasne, neskôr však z finančných dôvodov opustila leteckú spoločnosť, v ktorej pracovala. Vďaka tomu, že sa o príbeh rozhodla podeliť na sociálnych sieťach, si ho mnohí všimli a dnes sa venuje viac pozornosti mizerným platovým podmienkam letušiek.

488e2f5304bad36109ec920169.png
Zdroj: saffronkatiie / TikTok

Uviedla, že dnes zarába rovnako, ak nie viac, a s menším stresom. Vďaka tomu má omnoho viac času na samú seba a svoje súkromie. Jej cesta tak zobrazuje, aké dôležité je ísť smerom, ktorým sami chcete, a to bez ohľadu na názory alebo očakávania spoločnosti.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.