Kuriózny príbeh: Manželku nechal na letisku a od ľudí na internete chce vedieť, či spravil chybu

1019

Každý romantický vzťah si prechádza vlastnými problémami. To sa stalo aj tomuto mužovi, ktorý sa dostal do nepríjemnej situácie so svojou manželkou. Prečo? Pretože ju pre jej zlý časový manažment nechal na letisku.

White and Black Sailing Ship Print Ceramic Plate
Foto od
Guilherme Rossi na Pexels

Manželský pár má dcéru na vysokej škole, ktorá študuje v inom štáte. Preto ju rodičia niekoľkokrát počas semestra navštevujú. Muž má rád organizáciu a plánovanie, zatiaľ čo žena je pravý opak. Preto je preňho cestovanie s manželkou vždy náročné.

V minulosti sa stalo, že kvôli nej zmeškali let. Tentoraz sa na letisko vybrali s dostatočnou časovou rezervou. Nasadli na prvý let a premiestnili sa na väčšie letisko, kde mali asi hodinu na prestup. Keď sa dostali k svojmu terminálu, zostávalo 15 minút, kým bude lietadlo pripravené na nástup. V tom mu manželka povedala, že chce kávu. Hneď vedľa terminálu bola kaviareň, preto sa ponúkol, že jej ju pôjde kúpiť, ona však nesúhlasila. Chcela Starbucks, ktorý bol však od terminálu ďaleko.

Man Holding Luggage Bag
Foto od
Victor Freitas na Pexels

Manžel jej preto povedal, že to nepôjde, pretože na to nezostáva čas. Ona však tvrdila, že má času dosť a hoci sa ju snažil presvedčiť, neuspel. Odišla so slovami, že je onedlho naspäť. Prešlo 15 minút a cestujúcich začali vyzývať, aby nastúpili. Okamžite sa snažil spojiť s manželkou, ktorá mu na tretí raz zdvihla a povedala, že je dlhý rad a musí čakať. Manžel ju upozornil, že musia ísť a že sa má ponáhľať. Čakal ju pri bráne, kde mu povedali, že o ju dve minúty zavrú. Snažil sa ich presvedčiť, aby počkali, no nešlo to, tak do lietadla nastúpil sám.

O pár minút mu manželka zavolala, že ju nechcú pustiť do lietadla. Žiadala ho, aby to v lietadle vybavil, on však odmietol. Nechcel dopustiť, aby jej táto situácia prešla a v budúcnosti sa opakovala. Pripomenul jej, ako na ňu naliehal, aby nikam nešla. Následne jej povedal, aby si šla kúpiť novú letenku a priletela najbližším lietadlom.

Couple Having A Misunderstanding
Foto od
cottonbro studio na Pexels

Keď prišla za svojím manželom a svojou dcérou, veľmi o tom nehovorila. Mužovi sa zdalo, že si uvedomila svoju chybu, keď však prišli domov, týždeň sa s ním nerozprávala. Preto svoj príbeh zverejnil na sociálnych sieťach, aby zistil, či chybu urobil on. Ľudia v komentároch však boli na jeho strane a obhajovali jeho rozhodnutie.

Je dôležité si uvedomiť, že každý má svoje problémy a zároveň je sám zodpovedný za svoje šťastie. Preto nikdy neľutujte svoje rozhodnutia, ak ste ich robili s dobrým úmyslom. Niekedy je však dobré vypočuť si názory nezainteresovaných ľudí, pretože tí vedia byť najspravodlivejší. Čo by ste odkázali tomuto páru?

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre