Manželský pár so 43-ročným vekovým rozdielom čelí obrovskej kritike. Ako sa s ňou vyrovnáva?

3740

Rozhovory o láske nikdy nie sú jednoduché. Dvojnásobne to platí v prípade, ak úlohu zohrávajú aj spoločenské normy alebo bohatstvo. Podobný príbeh si píše aj miliardár, ktorý sa oženil s mladšou modelkou. Je medzi nimi 43-ročný vekový rozdiel, čo je dôvod, prečo ich vzťahu neverí ani jeho sedem detí. Otvorene ho kritizujú a spochybňujú zámery jeho partnerky- Napriek tomu nám tento pár pripomína, že šťastie a láska sú omnoho viac ako peniaze.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elina Costantini (@elinacostantini)

Eduardo Francisco Constantini je 76-ročný developer z Argentíny. Nedávno si vzal modelku Elinu Fernandez. V jeho okolí sa však nájdu skeptické názory o tom, či sa zaňho Elina nevydala len pre veľký majetok. Napriek tomu sa Eduardo vyznal z lásky k svojej manželke a Elina pridala na sociálne siete niekoľko fotografií z medových týždňov. Tam ho označila za lásku svojho života.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elina Costantini (@elinacostantini)

Elina v jednom z rozhovorov prezradila, že ich ľudia na sociálnych sieťach často kritizujú. Najhoršie na tom je, že tak robia na základe dohadov. Nepoznajú ich city ani povahy. Uviedla, že Eduardo je v skutočnosti energickejší a má problém s ním udržať krok.

Údajne sa zoznámili v múzeu, ktoré Eduardo vlastní, a o deväť mesiacov sa vzali. Svoju lásku spečatili počas luxusného obradu v Alveare, kde strávili pekné chvíle so svojimi blízkymi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elina Costantini (@elinacostantini)

Pokiaľ ide o lásku, vek je naozaj len číslo. Eduardo a Elina sú jasným dôkazom toho, že lásku môžete nájsť kedykoľvek. Nie je preto potrebné im hneď adresovať nepekné slová, práve naopak, želajme im všetko dobré v novej životnej etape.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.