Muž predstieral svoju smrť a na svoj pohreb prišiel v helikoptére, aby dal rodine lekciu

475

Určite existujú aj iné spôsoby, ako si zlepšiť rodinné vzťahy. Nikto nemá rád, keď sa mu nedostáva pozornosť a úcta, ktorú si zaslúži, najmä od rodinných príslušníkov. Ako však oživiť chladné vzťahy medzi členmi rodiny?

Môžete skúsiť lepšie zaobchádzať so svojimi príbuznými. Alebo by ste mohli navštevovať viac rodinných podujatí, aby ste im pripomenuli, že ste dobrá spoločnosť. Zvláštny spôsob zvolil Belgičan David Baerten, známy ako TikToker Ragnar le Fou.

Keď 45-ročný muž začal mať pocit, že ho rodina nechce mať pri sebe, rozhodol sa ukázať im, aké by to bolo bez neho a zrazu „nečakane zomrel“. Ako býva zvykom, jeho rodina mu vystrojila naozajstný pohreb. Ceremoniál však nabral bizarný zvrat, keď tam Baerten pristál v helikoptére. Muž hovorí, že jeho výstredný kúsok zlepšil vzťah s rodinou a vzdialení príbuzní s ním znova nadviazali kontakt. Napriek tomu, tento svoj „kúsok“ ľutuje, pretože rodina si musela bezdôvodne prejsť ťažkými chvíľami a tvrdí, že viackrát by to už neurobil. Prečo to potom spravil prvýkrát?

Zdroj: pxfuel

David mal pocit, že je pre každého neviditeľný a že si ho nikto neváži. Nikto ho nikam nepozýval, na žiadne grilovačky, či iné rodinné stretnutia. Namiesto toho, aby sa otvorene porozprával o svojich pocitoch so svojimi najbližšími, siahol po extrémnejších opatreniach. David sa vyjadril, že takýmto spôsobom chcel dať svojim rodinným príslušníkom dôležitú lekciu. Nikdy presne neprezradil, ako sa mu podarilo všetkých oklamať, že zomrel.

Zdroj: Wallpaper Flare

David si dokonca najal produkčný tím, aby natočil jeho príchod na pohreb, no tí mali podmienku, že sa musí priznať svojej najbližšej rodine. Na pohreb prišla asi polovica jeho príbuzných. Bola to smutná záležitosť, až kým pri cintoríne zrazu nepristál vrtuľník. Z neho vystúpil živý a zdravý David so slovami: „Vitajte na mojom pohrebe“. Mohlo sa veľmi ľahko stať, že jeho príbuzní budú zúriť, ale zdalo sa, že sa im naozaj uľavilo. Ich reakcia bola prekvapivo pozitívna. Baerten sa však vyjadril, že len čo vystúpil z vrtuľníka, svoje rozhodnutie oľutoval. Bolo mu veľmi ľúto, že takýmto spôsobom ublížil niektorým ľuďom. Ale dostal, čo chcel. Jeho rodina sa s ním začala viac stýkať.

Vy radšej zvoľte menej drastické spôsoby na urovnanie vzťahov.

Zdroj

Michaela Hric
Ahoj, volám sa Michaela. Veľmi rada čítam, cestujem, varím, no a samozrejme píšem. Prajem príjemné čítanie :)
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre