Náhodné zaujímavosti: ako sa Robert Pattinson vysporiadal so stalkerom a prečo Eminem sledoval svoju dcéru z prázdnej triedy

2860

V dnešnom výbere Zaujímavostí ku káve sa dozviete, čo Robert Pattinson urobil, keď zistil, že má niekoľko týždňov pred domom stalkera, prečo Eminem sledoval svoju dcéru Hailie z prázdnej triedy, a nakoniec zistíte, čo sa zistilo o rodičoch Jackieho Chana.

Fakt č. 1: Robert Pattinson

Medzi miliónmi fanúšičiek Roberta Pattinsona po celom svete však vyniká najmä jedna. Herec uviedol, že mal stalkera, ktorý ho sledoval v Španielsku, keď tam v roku 2008 natáčal.

„Stál pred mojím bytom každý deň celé týždne. Nudil som sa a cítil sa osamelo, tak som s ňou išiel na večeru.“

Robert prezradil, že mal v rukáve špeciálny trik, ktorý posadnutú fanúšičku odradí od ďalšieho sledovania. Unudil ju až k slzám. Robert opísal toto rande ako úplnú katastrofu.

„Len som sa sťažoval na všetko v mojom živote a ona sa už nevrátila. Omrzel som ju asi tak za 2 minúty.“

Fakt č. 2: Eminem

Hailie vyšla so svojou matkou Kim, keď ju predstavovali spolu s ostatnými deťmi, ale jej otec ju sledoval z diaľky, pretože nechcel robiť scény – chcel, aby si Hailie tú chvíľu užila.

Fakt č. 3: Harry Potter

Možno si myslíte, že úloha v sérii o Harrym Potterovi vás oslobodí od všetkých problémov, ktorými si bežný tínedžer musí prejsť, vrátane domácich úloh. Nuž omyl. Oliver Phelps (George Weasley) povedal, že detskí herci boli počas natáčania scén nútení robiť si domáce úlohy, čo dodalo každej scéne v Rokforte kúsok reality.

Neboli to však len domáce úlohy, ktoré museli herci plniť. Aby sa lepšie zoznámili s tromi hlavnými hviezdami filmu, režisér im dal napísať esej, v ktorej skúmal každú z ich postáv. Paradoxne, každá postava nakoniec dokonale napodobnila svoju fiktívnu postavu. Emma Watsonová napísala 16-stranovú esej, Daniel Radcliffe napísal dokument na 1 stranu a Rupert Grint svoju esej nikdy neodovzdal.

Fakt č. 4: Vzťah a priateľstvá

Štúdia zistila, že väčšina žien má v priemere základnú skupinu zhruba 5 priateľov. A vždy, keď ženy vstúpia do nového vzťahu, zvyčajne stratia 2 z nich. Keď vstúpite do nového vzťahu, stane sa to preto,lebo máte menej času, niekto žiarli, alebo sa jednoducho odkloníte od svojho predchádzajúceho slobodného života. Podľa štúdie však existuje šťastný koniec. Dvaja priatelia, ktorých stratíte, sú nakoniec nahradení jedným novým priateľom.

Fakt č. 5: Rastliny

Zalievanie rastlín perlivou vodou môže byť jedným z najlepšie strážených tajomstiev na podporu rastu rastlín. Podľa štúdie z roku 2002 vykonanej na Coloradskej univerzite v Boulderi sýtená voda urýchľuje rast rastlín a spôsobuje, že zelené rastliny rastú zelenšie.

Perlivá voda obsahuje rozpustené živiny, ktoré koreňový systém rastlín ľahko absorbuje. Živiny v perlivej vode môžu obsahovať horčík, vápnik, uhlík, vodík, kyslík, sodík, síru, fosfor a draslík.

Fakt č. 6: Včely

Ukázalo sa, že semenníky včelích samcov pri dosiahnutí orgazmu explodujú, čím úbohého samca zabijú.

Fakt č. 6: Jackie Chan a rodina

Hongkonská superhviezda Jackie Chan bol už dospelý, keď zistil, že jeho otec bol bývalý špión a matka drogová dílerka. K tomuto odhaleniu došlo počas natáčania dokumentárneho filmu o Jackiem Chanovi Po stopách draka.

Keď Jackie navštívil svojho otca Charlesa Chana v Austrálii, dozvedel sa, že má dvoch bratov žijúcich v Číne. Jeho otec tiež prezradil, že bol kedysi špiónom, a jeho matka Lee-Lee Chan bola obchodníčkou s ópiom a legendárnou hazardnou hráčkou v Šanghaji.

Jackieho rodičia sa zoznámili, keď jeho otec Charles zatkol matku Lee-Lee za pašovanie ópia. Bol to jeden zo spôsobov, ako zarábala peniaze na svoje dve dcéry od prvého manžela, ktorý zahynul pri japonskom bombardovaní. Zapojila sa aj do hazardných hier a vydierania.

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

Zdroj 1, Zdroj 2, Zdroj 3, Zdroj 4, Zdroj 5, Zdroj 6, Zdroj 7

Dominika Božiková
Ahojte, volám sa Dominika. Som mamina, už druhýkrát na materskej. A aby mi úplne nepreplo, rozhodla som sa robiť aj niečo iné ako variť, pozerať dookola Labkovú patrolu a prebaľovať plienky, tak dúfam že sa Vám môj obsah bude páčiť. :)
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre