Príbeh najžiarlivejšej partnerky na svete: Čím všetkým si jej manžel prechádza?

15903

Debbi Wood si vyslúžila prezývku najžiarlivejšia žena na svete. Prečo? Pretože majú s manželom skutočne zvláštnu rutinu. Debbi však uviedla, že na to má svoje dôvody. Ak vás zaujíma, o čo ide, nižšie vám prinášame odpoveď.

Zdroj: This Morning/Youtube

Debbi a jej manžel Steve sú navonok celkom bežný pár. Vďaka svojmu jedinečnému vzťahu sa však dostali na titulku novín a dnes sa stávajú čoraz slávnejšími. A čo myslíme pod pojmom jedinečný vzťah? Debbi si bola vždy neistá sama sebou a začala preto podnikať zvláštne kroky. Kontrolovala Stevove e-maily, telefón a dokonca aj bankové účty. Napriek tomu sa však veci časom ešte zhoršili.

Zdroj: This Morning/Youtube

Debbi začala žiarliť aj na ženy, ktoré Steve videl. Zakázala mu preto pozerať sa na ne v televízore alebo v časopisoch. Bála sa, že ju manžel opustí, keď uvidí, aké sú ostatné ženy pekné. Uviedla, že nechcela, aby videl všetky tie príťažlivé ženy. Okrem toho verí, že ak je človek vo vzťahu šťastný, mal by mať oči len pre svoju partnerku.

Aby sa však uistila, že jej Steve v tomto smere neklame, zaobstarala si detektor lži. Podotkla, že to bol jediný spôsob, ako si byť istá, že sa na ostatné nepozerá. Steve údajne zvykne hovoriť pravdu, párkrát ho však pristihla, ako klame, že sa na inú ženu nepozrel.

Zdroj: This Morning/Youtube

Každý z nás sem-tam pocíti trpkú chuť žiarlivosti. Dôležité však je, ako s tým budete narábať a čo všetko je váš partner ochotný akceptovať. Aký máte názor na podobné podmienky vo vzťahu? Podstúpili by ste detektor lži, keby vaša polovička naliehala?

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre