Násilne jej potetovali tvár obscénnosťami, no vďaka dobrosrdečnosti cudzích ľudí si ich môže dať odstrániť

2424

Keď si chce človek nechať čokoľvek vytetovať, väčšinou to dobre zváži. Taylor White však takúto možnosť nemala, pretože jej vo veku 21 rokov nasilu vytetovali obscénne slová. Keď sa rozviedla a zostala bez domova, stretla muža, ktorého mylne považovala za dobrého a milého. Tento muž, jej bývalý priateľ, a jeho kamarát jej však život zmenili ešte k horšiemu.

face tattoo against will 5 64f58ef1d5399 700
Zdroj: lynn_taylor726/TikTok

Keď oslavovala 21. narodeniny, vzali ju do baru, aby sa po prvý raz opila. Vtedy ešte nevedela, aké plány s ňou títo dvaja muži majú. Po niekoľkých pohárikoch ju vzali naspäť do hotelovej izby a to je to posledné, na čo si Taylor pamätá. Opäť začala vnímať až na druhý deň ráno, keď sa prebudila v prázdnej hotelovej izby s bolesťami tváre.

Ihneď vykročila k zrkadlu, a keď zbadala svoj odraz, zostala v šoku. Na tvári mala vytetované naozaj strašné veci, ktoré sa rozhodla bližšie neopisovať. Strávila doma celé týždne, kým čakala, až sa jej rany zahoja. Následne sa vrátila do práce v nádeji, že jej tvár pomôže zakryť korektor. Šéf jej však potvrdil to, čoho sa najviac obávala – uvedomila si, že takto nemôže žiť. Nadriadený jej navrhol, že jej môže potetovať celú tvár a zakryť tak vulgárne motívy, aby mohla viesť aspoň polonormálny život.

face tattoo against will 3 64f58cd169cc8 700
Zdroj: thedadbot/TikTok

Po dlhých mesiacoch sa jej podarilo nájsť tím ochotných ľudí, ktorí jej ponúkli návrat k normálnemu životu. Na TikToku sa totiž rozhodla zvyšovať povedomie o dôležitosti duševného zdravia, ktoré mala sama v kritickom stave. Práve tam stretla človeka, ktorý jej ponúkol pokryť všetky náklady spojené s odstránením tetovania. To však nebolo treba, pretože spoločnosť Removery jej ponúkla tento niekoľkotisícový zákrok celkom zdarma.

face tattoo against will 2 64f58ccf99fa1 700
Zdroj: thedadbot/TikTok

Carmen Vander Heiden Brodie pre NY Post uviedla, že by mohlo trvať približne dva roky, kým sa život tejto mimoriadne silnej ženy vráti do starých koľají.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.