10 prekvapivých „ faktov“, ktoré sú v skutočnosti mýty. Tieto tvrdenia nielen z minulosti nie sú pravdivé a ľudia to vedia !

870

Vitajte v dnešnom videu, kde sa spoločne pozrieme na 10 rôznych vecí z minulosti ale aj súčasnosti, ktoré sa toľko opakovali až si ľudia začali myslieť, že sú pravdivé. Myslíte si, že Adam a Eva zjedli zakázané jablko? Alebo, že Albert Einstein prepadol z matematiky? Nielen tieto dve tvrdenia nie sú tak celkom pravda. Aké ďalšie mýty sa opakovali tak dlho až sa stali súčasťou popkultúry? Na to sa môžete pozrieť v dnešnom videu! A ak vám náhodou video obsah nie je po chuti, celý článok si môžete prečítať tu. Ak sa vám video na našom YouTube páčilo budeme radi za vás odber alebo like. Urobíte nám tým radosť !

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre