Ľudia jej hovorili, že je škaredá, až kým sa nenamaľovala: Svetu ukazuje, aké sú štandardy krásy nezdravé

4911

V dnešnej digitálnej dobe sa často dostáva do popredia vzhľad. O tom svedčia aj premeny influencerky Valerie Voroniny, z ktorých vám padne sánka. Neuveriteľné premeny jej na TikToku priniesli neuveriteľných 4,4 miliónov fanúšikov. Napriek tomu však musí pre svoj vzhľad čeliť urážlivým komentárom, ktoré však utíchnu, keď sa namaľuje.

b2f9b65b78ab5550841a3c18f0.jpg
Zdroj: voronina_valeria_/ ikTok

Vo svojom virálnom videu ukázala ľuďom, akú silu má v skutočnosti mejkap. Podelila sa v ňom o svoje dve verzie – prirodzenú a nalíčenú. Prvá jej verzia je bez mejkapu a s okuliarmi na očiach, zatiaľ čo druhá nalíčená a citeľne sebavedomá. Ostrý kontrast medzi jej dvoma výzormi necháva sledovateľov v úžase.

d11beb5f5aa84d17fa97d54d35.jpg
Zdroj: voronina_valeria_/ ikTok
b408bf5a22b69d46ad94866b03.jpg
Zdroj: voronina_valeria_/ ikTok

To, čo Voronina predvádza, však nie je nič nezvyčajné. Tento trend je na internete mimoriadne obľúbený a dôležitý – vedie totiž k rozhovorom o autenticite a normách krásy. Je dôležité si uvedomiť, že krása je mimoriadne subjektívna záležitosť, ktorá však v konečnom dôsledku nie je až taká dôležitá.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.