Kuriózny prípad mamičky, ktorej tehotenské bruško rastie smerom dopredu

253

Michella Meier-Morsi je matka, ktorej sa minulý rok narodili trojčatá – Theodor, Charles a Gabriel. V roku 2018 sa jej už narodili dvojčatá a veľmi túžila ešte po jednom dieťatku. Takto sa to vyvíjalo.

Zostala mimoriadne prekvapená, keď zistila, že čaká trojčatá. Dnes svoj živý a rušný život zdieľa s fanúšikmi na TikToku, no pozornosť ľudí si najviac získalo jej nezvyčajné tehotenské bruško.

Na sociálnych sieťach sa podelila o video svojho pozoruhodného bruška, ktoré má neuveriteľný 162 miliónov zobrazení. Nie je žiadnym prekvapením, že má väčšie bruško, keď čaká tri deti naraz, no jeho tvar je viac než zaujímavý. Prezradila, že počas tehotenstva zažívala extrémne bolesti, ktoré vyústili do cisárskeho rezu v 35. týždni – najmä kvôli veľkosti bruška.

Uviedla, že bola obrovská a takmer nemohla chodiť, pretože mala bolesti a opuchnuté telo. Našťastie sa jej deti narodili celkom zdravé. O tom svedčí aj nedávne video, kde môžeme vidieť troch malých chlapcov s úsmevmi na tvárach a plných energie.

@michellameiermorsi Jeg har lige født dem… har jeg ikke?!😭😳 Sådan føles det i hvert. Det er kun et øjeblik siden, at jeg lå i en hospitalsseng sammen med tre bittesmå drenge med sonder og en enkelt med CPAP. Og i dag er de 17 måneder gamle. Og før jeg har nået at blinke med øjnene, rammer de 1,5 år – som for mig føles som at gå fra baby til tumling. Sådan har jeg nok set Teddy længe og Charles i et par uger. Der sker et eller andet, når de selv kan gå. Så forsvinder babyen… Gabriel føles stadig lidt som en baby for mig, selvom han dagligt er på vilde missioner – men det er nok fordi han fortsat kravler og i højere grad skal bruge min hjælp. Men nu er de altså 17 måneder, og det er ikke bare tiden, der går absurd stærkt. Det gør deres udvikling også. Jeg kan vitterlig mærke forskel fra dag til dag – også selvom jeg er sammen med dem hele tiden. Deres forståelse, opmærksomhed i forhold til hinanden, deres måde at lege på, spise på, pludre, vise kærlighed… Jeg elsker det! Jeg nyder hvert eneste sekund. Men jeg bliver også lidt trist. For det går lidt for stærkt for moderen. Og jeg savner mine babyer. 17 måneder… 516 dage har de været i vores liv. Hvor blev de af😳❤️ #trillinger #triplets #tripletmom#tripletlife #momlife #barselsliv #livetmedbørn #tripletsoftiktok #fyp ♬ i love you baby – Emilee

Napriek kráse a jedinečnosti každého ženského tela sa na internete objavili aj komentáre ľudí, ktorí otvorene formulovali svoj strach a pocit nepríjemna. Aj keď sa môžu reakcie líšiť, keď sa človek stretne s niečím neznámym, je potrebné myslieť aj na toho druhého.

Rodičovstvo, tehotenstvo a výchova môžu byť veľmi náročné, no o to viac obohacujúce skúsenosti. Je preto dôležité rešpektovať a podporovať rodičov v ich rozhodnutiach. Ak všetci pochopíme, že každý má svoje vlastné obavy a nie vždy sa s nimi musí deliť s ostatnými, celý tento proces bude omnoho jednoduchší a príjemnejší.

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre