Dala si spraviť viac ako 600 tetovaní a celkom jej to zmenilo život. S čím všetkým sa musela vyrovnať?

917

Umenie vzťahujúce sa na ľudské telo môže byť skvelým spôsobom sebavyjadrenia. To si uvedomila aj Amber Luke, ktorá sa rozhodla zmeniť svoj vzhľad a dala si spraviť viac ako 600 tetovaní. Hoci svoj pôvodný cieľ splnila a dnes sa vo svojej koži cíti omnoho lepšie, inú sféru to neovplyvnilo takto pozitívne. Má totiž problém si nájsť prácu a ľudia na internete ju za jej vzhľad kritizujú.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BLUE EYES WHITE DRAGON 🐲 (@amberluke666)

Amber nebola so svojím vzhľadom spokojná, preto si už v 16 rokoch dala spraviť prvé tetovanie. Už nechcela byť tým človekom, čo predtým, preto našla spôsob, ako sa zmeniť. Dnes jej tetovania pokrývajú až 90% tela a utratila za ne viac ako 150 tisíc dolárov. Uvádza, že sa síce dala výrazne potetovať, ale nikomu tým neubližuje.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BLUE EYES WHITE DRAGON 🐲 (@amberluke666)

Prezradila, že má problémy s psychickým zdravím a tetovanie jej veľmi pomáha sa s nimi vyrovnať. Nakoniec si nechala na telo vytetovať vyše 600 motívov a dokonca aj očné buľvy, čoho následkom bola trojtýždňová slepota.

Nedávno uviedla, že pre svoj vzhľad musí čeliť neľahkým problémom. Hovorí, že za ňou chodia ľudia so slovami „ach, ty si škaredá“ alebo „pekne si sa doriadila“. Tu však problémy nekončia. Má problém aj so zamestnaním, pretože jej to výrazne obmedzilo všetky možnosti.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BLUE EYES WHITE DRAGON 🐲 (@amberluke666)

Amber však dodáva, že nemá záujem pracovať pre také povrchné spoločnosti, ktoré sa nedokážu vyrovnať s jej imidžom. Nehľadia na jej pracovnú morálku, skúsenosti alebo hodnoty, preto si myslí, že si ju nezaslúžia. Napriek všetkému si však stojí za tým, že tetovania boli jej najlepším rozhodnutím. Dokázala si totiž, aká je silný a odolná, čo mimoriadne pomohlo jej duševnému zdraviu.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.