Ľudia sa na internete podelili o obrovské tajomstvá, ktoré im ničia život

4122

Niektoré tajomstvá majú na človeka oveľa väčší vplyv ako iné. Títo užívatelia internetu podrobne opísali obrovské tajomstvá, ktoré im pomaly ničia život, čím dlhšie si ich nechávajú pre seba.

Viem, že nie som otcom „svojho“ dieťaťa

Moja dcéra nie je moja. Jedného dňa, keď bola moja snúbenica v práci a ja s ňou doma, vzal som ju na test DNA, ktorý potvrdil, že NIE som otcom. Išiel som k lekárovi a ukázalo sa, že som neplodný. Nemôžem to nikomu povedať, pretože to dievčatko milujem ako vlastné, ale bolí ma, keď ľudia komentujú, ako veľmi sa „podobá na svoju mamu“, ale nikdy nie, ako veľmi sa podobá na mňa. Nikdy by som sa však nedokázal prinútiť, aby som jej niečo povedal, pretože nechcem NEbyť v jej živote. Som jej „otec“ a ona ma bezvýhradne miluje, a to nemôžem zničiť.

selective focus photography of baby holding wooden cube
Photo by Colin Maynard on Unsplash

Skrývam desivú diagnózu

V polovici decembra ma vyhľadali a ponúkli mi vysnívanú pozíciu v spoločnosti, pre ktorú som túžila pracovať. Presťahovala som sa do hlavného mesta a spolu s univerzitou som si naplánovala, že počas práce dokončím štúdium. A čo bolo najhoršie? Mám rakovinu v rannom štádiu. Dozvedela som sa to pred prijatím novej práce. Nikomu som to nepovedala.

red roses with white background
Photo by National Cancer Institute on Unsplash

Klamala som o svojom vzdelaní

Myslela som si, že skončím vysokú školu, ale mala som obrovskú paniku, a prestala som pracovať na svojej záverečnej práci. Prácu som neodovzdala. Sedem rokov som klamala ľuďom, že mám titul.

woman wearing academic cap and dress selective focus photography
Photo by MD Duran on Unsplash

Vynechávam jedlá, aby som ušetrila peniaze

Väčšinu dní vynechávam raňajky a obed, aby som ušetrila čo najviac peňazí a jedla pre môjho snúbenca a jeho diabetickú babičku, s ktorou bývame, keďže môj snúbenec dostal v októbri výpoveď. Mala som šťastie, že zatiaľ žiadny z mojich úbytkov hmotnosti nebol naozaj viditeľný, takže sa ma nikto na nič nepýtal.

cooked dish on gray bowl
Photo by Lily Banse on Unsplash

Môj manžel má aféru

Môj manžel má pomer. Viem o tom, ale bojím sa, čo sa stane, ak sa mu postavím. Je taký narcistický, že nevidí nič zlé na tom, čo robí. Máme deväťročné dieťa a myslím si, že by ho to zničilo. Moja mama bola počas môjho dospievania sedemkrát vydatá. Mám obrovský strach, že sa ňou stanem. Viem, že je to iracionálne, ale práve to ma zastavuje.

shallow photography of man hugging woman outdoors
Photo by freestocks on Unsplash

Som zamilovaná do svojho najlepšieho priateľa

Posledných päť rokov som bola beznádejne, bolestne zamilovaná do svojho najlepšieho priateľa. Chodila som s inými ľuďmi a on tiež, presťahovali sme sa do rôznych miest a viedli sme úplne odlišné životy, ale ja som tak zamilovaná do každej jeho bunky, že ma to pohlcuje.

man and woman dancing at center of trees
Photo by Scott Broome on Unsplash

Zúfalo chcem opustiť svojich rodičov

Už nechcem žiť s rodičmi. Mám 27 rokov, zarábam naozaj dobré peniaze a môžem sa odsťahovať, kedykoľvek budem chcieť. Ale obaja moji rodičia sú trvalo invalidní a ja im okrem väčšiny účtov platím aj nájom. Momentálne sú tiež v procese boja s bankami, aby si udržali svoj dom. Ak sa odsťahujem, všetko sa s najväčšou pravdepodobnosťou zrúti a oni prídu o dom a budú sa musieť presťahovať.

a wheelchair sitting under a tree in a park
Photo by Georgi Kalaydzhiev on Unsplash

Moja matka priznala, že ma nenávidí

Pamätám si, ako sa moja biologická matka priznala, že ma nenávidela, pretože som jej nezachránila manželstvo, ako dúfala. To bol jediný dôvod, prečo ma mala. Myslím, že zmenila názor. Teraz, keď som dospelá, chce byť v mojom živote. Ale nedokážem jej to odpustiť.

silhouette of woman holding umbrella standing in front of girl on hill during night time
Photo by J W on Unsplash

Opustil som sektu, do ktorej patrí moja rodina

Odišiel som zo sekty, v ktorej je stále celá moja rodina. Ak im poviem, že naozaj neverím v to, čo oni, navždy ich stratím. Nie, nežartujem, prestanú so mnou a mojou ženou komunikovať a stýkať sa s nami. Moji rodičia, bratia, sestry a dvadsaťročné priateľstvá budú fuč. Niektorí z nich, vrátane rodiny, sa už vyjadrili, že už nie som v ich živote vítaný.

woman praying while closing her eyes
Photo by Luan Cabral on Unsplash

Držím v sebe zášť

Žena, ktorú som si chcel vziať, ma podviedla po šiestich rokoch nášho spoločného života. O šesť mesiacov neskôr chlap, s ktorým ma podviedla, vyhral v lotérii 80 miliónov dolárov. Teraz sú spolu už päť rokov. Snažím sa tváriť, že ma to netrápi, ale pravdou je, že ma to vnútorne zožiera. Už neverím na karmu.

ball with number lot
Photo by dylan nolte on Unsplash

Zdroj

Michaela Hric
Ahoj, volám sa Michaela. Veľmi rada čítam, cestujem, varím, no a samozrejme píšem. Prajem príjemné čítanie :)
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre