Má dávno po päťdesiatke, no stále vyzerá ako tínedžer. Čomu za to vďačí?

1131

Ľudia sa odjakživa snažili bojovať s časom a vyzerať mlado. Nielen v rozprávkach, aj v reálnom živote. Pre niektorých šťastlivcov to však nezostáva len pri snahe. Jedným z nich je aj 57-ročný Chuando Tan, muž zo Singapuru. Ľudia mu netipujú viac ako 26 rokov, a hoci by sa to pre mnohých mohlo javiť ako obrovská výhoda, má to svoju daň.

Chuando je model, ktorý vyzerá tak mlado, že mu to závidia aj dvadsiatnici. Nie je to však zdarma. Aby takto vyzeral, musí dodržiavať špecifickú diétu a prísny režim. Vyhradzuje sa voči estetickej medicíne a uprednostňuje radšej bežnú starostlivosť o pleť.

Ak si však myslíte, že sa spolieha len na svoj vzhľad a nevenuje sa ničomu inému ako modelingu, ste na omyle. Okrem toho sa začal profesionálne venovať foteniu, rozvíja svoj hudobný talent a spolupracuje s tamojšou nahrávacou spoločnosťou. Je aj veľkým filantropom, takže svoj vplyv na sociálnych sieťach využíva nato, aby poukázala na nedostatky v spoločnosti.

Priznal, že pokiaľ ide o pozornosť, ktorú dostáva, cíti sa nesvoj. Na ulici ho oslovujú dievčatá a žiadajú autogramy, dokonca mu volávajú anonymné čísla. Aj to je dôvod, prečo sa snaží na ulici vyzerať nenápadne. Napriek tomu sa musel s popularitou zmieriť a zvykol si aj na záujem žien.

Veľkú rolu uňho zohráva aj energie. Snaží sa byť mladým aj vo vnútri a vďaka tomu má vplyv aj na ľudí okolo seba. Hoci ich priťahuje jeho mladistvý vzhľad, Chuando je presvedčený, že im imponuje práve jeho energia a chcú sa od neho učiť.

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre