Anne Hathaway otvorene o popôrodnom období: Je to všetko, len nie jednoduchá skúsenosť

299

Štyridsaťročná Anne Hathaway nie je len veľkou hollywoodskou hviezdou, ale aj mamou sedemročného Jonathana a trojročného Jacka. Obe deti má s manželom Adamom Schulmanom. Nedávno načrtla tému, ktorá ju trápi a v spoločnosti sa o nej takmer vôbec nehovorí. Ide o mylné predstavy ľudí spojené s cestou po pôrode. Mnohí si totiž myslia, že ide o jednoduchú, ak nie bezproblémovú skúsenosť, pričom pravda je presne opačná. Herečka uviedla, že je to všetko, len nie ľahká skúsenosť.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anne Hathaway (@annehathaway)

Podľa Anne Hathaway je predstava rýchleho návratu po pôrode zavádzajúca. Uviedla, že trvá tri roky, kým sa telo celkom zotaví z tehotenstva. Priala by si, aby o tom vedelo a hovorilo viac ľudí. Je dôležité tento fakt rešpektovať a šíriť. Obáva sa všetkých očakávaní, ktoré má spoločnosť na ženy po pôrode. Povedala, že by sme mali nechať telo telom – nemá sa kam ponáhľať, ľudia sa o seba musia starať a robiť, čo je pre nich najlepšie.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anne Hathaway (@annehathaway)

Okrem toho sa vyjadrila aj k starnutiu. Podľa nej je tento proces veľmi individuálny a je čas prestať sa žien pýtať na ich vek. Starnutie je podľa nej len synonymom života. To, čo s ním robíte a aký je, je len vaša vec. Preto sa oň starajte a rešpektujte súkromie ostatných (nielen) žien.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.