Anne Hathaway otvorene o popôrodnom období: Je to všetko, len nie jednoduchá skúsenosť

338

Štyridsaťročná Anne Hathaway nie je len veľkou hollywoodskou hviezdou, ale aj mamou sedemročného Jonathana a trojročného Jacka. Obe deti má s manželom Adamom Schulmanom. Nedávno načrtla tému, ktorá ju trápi a v spoločnosti sa o nej takmer vôbec nehovorí. Ide o mylné predstavy ľudí spojené s cestou po pôrode. Mnohí si totiž myslia, že ide o jednoduchú, ak nie bezproblémovú skúsenosť, pričom pravda je presne opačná. Herečka uviedla, že je to všetko, len nie ľahká skúsenosť.

Podľa Anne Hathaway je predstava rýchleho návratu po pôrode zavádzajúca. Uviedla, že trvá tri roky, kým sa telo celkom zotaví z tehotenstva. Priala by si, aby o tom vedelo a hovorilo viac ľudí. Je dôležité tento fakt rešpektovať a šíriť. Obáva sa všetkých očakávaní, ktoré má spoločnosť na ženy po pôrode. Povedala, že by sme mali nechať telo telom – nemá sa kam ponáhľať, ľudia sa o seba musia starať a robiť, čo je pre nich najlepšie.

Okrem toho sa vyjadrila aj k starnutiu. Podľa nej je tento proces veľmi individuálny a je čas prestať sa žien pýtať na ich vek. Starnutie je podľa nej len synonymom života. To, čo s ním robíte a aký je, je len vaša vec. Preto sa oň starajte a rešpektujte súkromie ostatných (nielen) žien.

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre