Mala také veľké bruško, že si všetci mysleli, že čaká osem detí. Ako to však v skutočnosti bolo?

464

Keď má nastávajúca mamička väčšie brucho než obvykle, ľudia automaticky predpokladajú, že čaká viac detí. Bruško tejto mamičky je však naozaj nezvyčajne veľké a vzbudilo pozornosť spoločnosti.

aaf52e52e09f8e1fd651a441ce.jpg
Zdroj: mommy1987003 / Tiktok

Renae W prezradila, že mnohí dokonca špekulovali, že pod srdcom nosí osem detí. Na sociálnych sieťach sa totiž podelila o video, kde brucho ukazuje v celej svojej kráse. Objavili sa pod ním komentáre, či tam náhodou nenosí trojčatá alebo dokonca dospelého človeka.

9b83475e61bc09fffb708ef8e7.jpg
Zdroj: mommy1987003 / Tiktok

Objavilo sa aj niekoľko vtipných komentárov, ktoré Renae víta a neberie ich vážne. Ide o komentáre typu: „Synček vyjde už s vysokoškolským titulom,“ alebo „Malý si tam asi stavia dom.“ Našla však aj komentár od lekárky, ktorá napísala, že by sa mala obávať, keď má také veľké brucho a nosí v ňom len jedno dieťa. Renae jej na to odpovedala, že by sa mala hanbiť hovoriť niečo takéto ako lekárka, najmä keď sú ona a jej synček celkom zdraví. Dodala však, že vo všeobecnosti je odozva na jej bruško je vo väčšine prípadov pozitívna a ľudia jej vyjadrujú silnú podporu.

Woman Standing by the Wall
Foto od
lucas mendes na Pexels

V jednom z predošlých videí svojich sledovateľov upokojila. Prezradila im, že nemá polyhydramnion ani nie je zavodnená, ani nemá tehotenskú cukrovku. Prednedávnom totiž absolvovala ultrazvuk a ukázalo sa, že je všetko v poriadku. Poznamenala, že pre jej nižšiu postavu sa bábätko môže zdať väčšie, než v skutočnosti je.

d440415c8481997467deddcabf.jpg
Zdroj: mommy1987003 / Tiktok

Bábätko prišlo na svet cisárskym rezom 18. februára, pričom vážilo takmer 4,5 kilogramu a meralo 57 centimetrov. Hoci je na videu tesne pred pôrodom zrejmé, že jej je bruško nepohodlné, povedala, že jej bude veľmi chýbať.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.