Svojou neuveriteľnou premenou mnohých pohoršila, za čo si vyslúžila spŕšku negatívnych komentárov

44840

Mejkap síce existuje na to, aby mohli ľudia zvýrazňovať svoju krásu, sú medzi nami takí, ktorí to ťahajú nedobrým smerom. Svoju krásu nezvýrazňujú, celkom ju zakrývajú a robia zo seba celkom iných ľudí. To je prípad aj tejto ženy, ktorej chýbajú predné zuby, no za pomoci líčidiel zo seba spravila podobizeň Mariah Carey.

Zdroj: lashesandlosing/Instagram

Sarah Andres je na TikToku a Instagrame známa ako lashesandlosing. Svojich sledovateľov nedávno zaskočila videom, kde ukázala svoju neuveriteľnú premenu. Z pokožky jej zrazu zmizli všetky viditeľné póry, z rozstrapatenej ženy sa stala elegantná dáma a z domáceho oblečenia sa v sekunde stala večerná róba. Všetko toto majú na svedomí jej šikovné ruky, ktorými vie vykúzliť neuveriteľné veci. Po zhliadnutí tohto videa fanúšikovia nemohli uveriť tomu, ako veľmi sa podobá na Mariah Carey.

Zdroj: lashesandlosing/Instagram

Hoci väčšina ľudí jej zručnosti chváli, dokonca si pýtajú postup, iní sú mierne skeptickí. Tvrdia, že si nepomáha len mejkapom, ale aj filtrami, k čomu sa nepriznáva. Objavili sa aj komentáre, že všetko je pekné, až kým sa ráno nezobudíte vedľa odlíčenej verzie. Mnohí sa však rozhodli Sarah brániť a napísali, že každý kritizuje to, čo sám nedokáže spraviť.

Zdroj: lashesandlosing/Instagram

V dnešnej dobe je mimoriadne jednoduché skĺznuť do kritiky, keď nám niečo nepripadá správne. Je však dôležité myslieť na to, že každý má právo robiť, čo ho baví a napĺňa. O to viac, keď sa k tomu otvorene priznáva a fanúšikom zdôrazňuje, že to, čo vidia, nie je reálne.

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre