Svojou neuveriteľnou premenou mnohých pohoršila, za čo si vyslúžila spŕšku negatívnych komentárov

44808

Mejkap síce existuje na to, aby mohli ľudia zvýrazňovať svoju krásu, sú medzi nami takí, ktorí to ťahajú nedobrým smerom. Svoju krásu nezvýrazňujú, celkom ju zakrývajú a robia zo seba celkom iných ľudí. To je prípad aj tejto ženy, ktorej chýbajú predné zuby, no za pomoci líčidiel zo seba spravila podobizeň Mariah Carey.

84f085540e944a9353b2591f3d.png
Zdroj: lashesandlosing/Instagram

Sarah Andres je na TikToku a Instagrame známa ako lashesandlosing. Svojich sledovateľov nedávno zaskočila videom, kde ukázala svoju neuveriteľnú premenu. Z pokožky jej zrazu zmizli všetky viditeľné póry, z rozstrapatenej ženy sa stala elegantná dáma a z domáceho oblečenia sa v sekunde stala večerná róba. Všetko toto majú na svedomí jej šikovné ruky, ktorými vie vykúzliť neuveriteľné veci. Po zhliadnutí tohto videa fanúšikovia nemohli uveriť tomu, ako veľmi sa podobá na Mariah Carey.

cdb986560ca8d34c31323993d4.png
Zdroj: lashesandlosing/Instagram

Hoci väčšina ľudí jej zručnosti chváli, dokonca si pýtajú postup, iní sú mierne skeptickí. Tvrdia, že si nepomáha len mejkapom, ale aj filtrami, k čomu sa nepriznáva. Objavili sa aj komentáre, že všetko je pekné, až kým sa ráno nezobudíte vedľa odlíčenej verzie. Mnohí sa však rozhodli Sarah brániť a napísali, že každý kritizuje to, čo sám nedokáže spraviť.

bf61f456c08e5e62f6c87d80b3.jpg
Zdroj: lashesandlosing/Instagram

V dnešnej dobe je mimoriadne jednoduché skĺznuť do kritiky, keď nám niečo nepripadá správne. Je však dôležité myslieť na to, že každý má právo robiť, čo ho baví a napĺňa. O to viac, keď sa k tomu otvorene priznáva a fanúšikom zdôrazňuje, že to, čo vidia, nie je reálne.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.