Príbeh muža bez čeľuste, ktorý napriek všetkému našiel svoju životnú lásku

7088

Dnes vám prinášame mimoriadne silný a inšpiratívny príbeh Williamsa, ktorý vzdoroval všetkým prekážka, aby našiel lásku. Vďaka tomu sa mu podarilo nájsť Vaniu. Ich spoločná cesta, plná výziev a pochybností, však viedla k šťastnému koncu.

752fd454279c83bd538130f0c7.jpg
Zdroj: truly / YouTube

Williams sa narodil s otofaciálnym syndrómom, čo bol dôvod, prečo celý život čelil ťažkej šikane. Tá pokračovala aj v časoch, keď našiel svoju životnú lásku a vzal si ju za ženu. Hoci naďalej čelí kritike, vďaka Vanii je silnejší. Williams komunikuje prostredníctvom posunkovej reči a potravu prijíma vďaka vyživovacej sonde. Pre svoje ochorenie totiž nie je schopný rozprávať ani jesť.

e445365fb2961651a009e1e4ec.jpg
Zdroj: truly / YouTube, djbrownsugarv / Instagram

Po náročnom detstve mu sebavedomie vrátila láska k manželka. Cítil sa byť bezcenný a zbytočný, Vania ho však naučila, prijímať život aj napriek odlišnostiam. Dnes už chápe, že je iný a ľudia ho často považujú za škaredého. Stále je však človek so srdcom, citmi a mozgom a je presvedčený, že by sa k nemu mali druhý správať s rešpektom.

fdec2158eb882baa6e8c084e42.jpg
Zdroj: djbrownsugarv / Instagram

Ak si má vybrať medzi zvláštnymi pohľadmi a otázkami, radšej odpovie na veci, čo druhých zaujímajú. Kľúčová je preňho nezávislosť, pretože keď bol mladší, príliš ho chránili. Keď sa matka dozvedela o jeho stave, okamžite ho dala na adopciu. Jeho telo odmietlo liečbu po transplantácií kostí a kože. Napriek všetkému však bol odhodlaný nedovoliť, aby ho jeho stav obmedzoval, a neskôr vďaka tomu stretol svoju manželku.

Keď Vania po prvý raz videla Williamsa u seba v práci, bola síce zvedavá, no zdráhala sa pýtať na jeho stav. Nakoniec však započula jeden z jeho rozhovorov a dozvedela sa, čo mu je. Napriek jeho ochoreniu si vytvorili silné puto. Priateľstvo postupne prerástlo do lásky, hoci Vania si ich vzťahom nebola istá. Nakoniec ho však prijala takého, aký je. Dnes komunikujú prostredníctvom aplikácie, ktorá dokáže pretlmočiť posunkovú reč na bežnú reč.

aad1f257d6987ff2802d394062.jpg
Zdroj: djbrownsugarv / Instagram

Williams prezradil, že mnohí ľudia kritizujú ich vzťah, pretože ho nemôže ani pobozkať. Okamžite si povedia, že ho určite podvádza, aby si to niekde kompenzovala. Napriek tomu sú zaľúbení a odhodlaní čeliť všetkému, čo si pre nich osud pripravil.

Ich príbeh je svedectvom o sile lásky, ktorá dokáže prekonať akékoľvek prekážky. Láska, ako ju poznáme z tohto príbehu, je sila, ktorú nedokáže zlomiť nikto a nič.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.