Netradičný príbeh páru so 42-ročným vekovým rozdielom, ktorá dokazuje, že láska nepozná hraníc

252

Prinášame vám príbeh mimoriadne zaujímavého páru. Tvoria ho dvaja ľudia, ktorí sa neboja predsudkov druhých. Hovoríme o 70-ročnom Davidovi a 28-ročnej Jackie. Títo dvaja sa zosobášili, no dnes čelia pochybnostiam, či je ich láska skutočná.

Zdroj: Love Don’t Judge/YouTube

Zoznámili sa pred siedmimi rokmi počas dovolenky na Filipínach. Nešlo však o náhodné stretnutie. Našli sa na známej filipínskej zoznamke. David prezradil, že keď zbadal jej profil, takmer vyskočil zo stoličky. Uviedol, že naňho Jackie spravila veľký dojem. Pozval ju na rande do Starbucksu a už vtedy Jackie vedela, že stretla pravého gentlemana. Po niekoľkých stretnutiach sa však ich cesty rozišli, pretože sa David musel vrátiť domov do kalifornského Oaklandu.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Epstein Jackie (@misisepstein)

Jackie mu však tak veľmi chýbala, že sa o tri mesiace rozhodol opäť naskočiť na lietadlo a vybral sa na Filipíny. Počas tohto druhého výletu nazbieral všetku odvahu a požiadal Jackie o ruku. Tá neváhala a okamžite súhlasila. Povedala, že nikdy neoľutuje, že si ho vzala, pretože ju miluje, rešpektuje a správa sa k nej úžasne.

Jackie uviedla, že ich svadba bola najlepším dňom jej života. David mal už počas randenia značné obavy. Nešlo však oňho, ale o Jackie. Už v tom čase jej pripomínal veľký vekový rozdiel, dokonca jej povedal, že je starší ako jej rodičia. Jackie to však nezastavilo a dnes vedú šťastný život.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Epstein Jackie (@misisepstein)

Rok po svadbe dostala Jackie víza do Spojených štátov, kde dnes žijú. Dave je na dôchodku a Jackie pracuje v tamojšej drogérii. Zatiaľ čo on pokrýva väčšinu ich výdavkov, Jackie podporuje svoju rodinu na Filipínach.

Zdroj : dave_jackie2818/TikTok

Dvojica si dokonca založila TikTok, kde sleduje a často sa podieľa na populárnych trendoch. Hoci sa to môže zdať roztomilé, tento krok dal väčší priestor ľuďom, ktorí ich vzťah kritizujú. Jackie uviedla, že aj keď ju často označujú za zlatokopku, jej sa to veľmi nedotýka, pretože pozná pravdu. David zase prezradil, že vek je len číslo, a odkedy má pri sebe Jackie, cíti sa byť omnoho šťastnejší.

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre