Roky sa neholí a dnes jej to zarába päťciferné sumy: Prečítajte si zaujímavý príbeh tejto ženy

640

Pre množstvo žien je ochlpenie mimoriadne tabu, ktoré sa často považuje za neženské a neatraktívne. Táto žena sa však rozhodla tomuto konštruktu vzdorovať a dnes je silným príkladom individuality a sebavyjadrenia. Stretla sa s mnohými negatívnymi názormi, no jej rozhodnutie má veľmi pozitívny vplyv. Zistila totiž, že jej okrem iného môže ochlpenie zarobiť veľké peniaze.

View this post on Instagram

A post shared by Calita 🔥 (@calitafire)

Calita sa pred tromi rokmi rozhodla prijať svoje ochlpenie a otriasť tak spoločenskými normami krásy. Prestala sa holiť vrátane podpazušia a bikín a odvtedy sa cíti byť mimoriadne silná. Na prezentáciu svojej cesty a sebalásky používa TikTok, kde ju nájdete pod menom @calitafire3. Zdieľa tam videá svojho ochlpenia a vysvetľuje, prečo je pre ňu oslobodzujúce, keď ju ľudia považujú za „chlpatú ženu“.

View this post on Instagram

A post shared by Calita 🔥 (@calitafire)

Na svojich sociálnych sieťach prezentuje holenie ako sociálny konštrukt, ktorému ani trochu neverí. Je presvedčená, že je dôležité oslobodiť sa od očakávaní spoločnosti a prijať svoje telo také, aké je. Napriek kritike, ktorej čelí, využíva svoje sociálne siete na vracanie úderov týmto kritikom. Píšu jej, že jej partner musí byť zhnusený jej telom, no ona im odpisuje, že to nemá absolútne žiadne vplyv na ich vzťah. Dodáva, že celkom nerozumie tomu, prečo sa všetci tak trápia tým, čo si myslí jej partner.

View this post on Instagram

A post shared by Calita 🔥 (@calitafire)

Napriek množstvu kritiky Calita svoje telo hodnotí pozitívne. Tvrdí, že má vďaka nemu veľmi pôsobivý príjem a zarába päťmiestne sumy. Okrem toho sa vyjadrila, že by rada videla ľudí s ochlpením aj v časopise a neváha sa chopiť príležitosti, ak sa nejaká naskytne.

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre