Miluje byť tehotná, preto ponúka náhradné materstvo za desaťtisíce dolárov

722

Mnoho žien sa zhodne, že tehotenstvo je jedným z najkrajších období v živote. Hoci vôbec nie je jednoduché, väčšina žien si ho naozaj užíva. Jedna mamička si ho však užíva o čosi viac. Miluje byť tehotná a preto chce pomáhať iným ľuďom, aby sa mohli stať rodičmi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Yessenia (@mamayessenia)

Latorre sa nestala náhradnou matkou len tak, mala na to vážny dôvod. V minulosti si totiž sama prešla náročným obdobím, keď svoje bábätko potratila. Zároveň je však mimoriadne vďačná za dieťatko, ktoré má. Uvedomuje si, že mnoho ľudí nemá ani to jedno.

V roku 2019 priviedla na svet syna Treya Jr. Po jeho narodení však mala silnú potrebu pomôcť aj inej rodine, aby mohla zažiť to, čo ona. Rozhodla sa tak, že vynosí dieťa žene, ktorá ho nemohla sama priviesť na svet. Zároveň sa snažila s rodinou nadviazať špeciálne puto, aby mohla dieťa vídať aj v budúcnosti.

 
 
 
 
 
Visualizza questo post su Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Un post condiviso da Yessenia (@mamayessenia)

Latorre si chcela svoju cestu náhradnej matky kedykoľvek pripomenúť, preto ju celú dokumentovala. Nebola však jednoduchá. Najprv musela podstúpiť niekoľko krvných testov, aby zistila, či je zdravá. Následne podpísala zmluvu o vynosení dieťaťa. Dostala niekoľko injekcií, ktoré je v tomto procese mali pomôcť, a nakoniec vybrali deň, keď sa začne hlavný proces. Za celú túto skúsenosť dostala približne 50 tisíc dolárov.

 

Uviedla, že zbožňuje byť tehotná a podporuje ju v tom aj rodina. Tehotenstvo nie je pre ňu vôbec náročné a páči sa jej, ako sa počas neho cíti. Je pre ňu nesmierne výnimočné.

Na sociálny sieťach si často nájde komentár, či to nevadí jej partnerovi. Ona však odpovedá, že ju necháva robiť si so svojím telom, čo považuje za vhodné. Partner podporuje a rešpektuje všetky jej rozhodnutia. Aj takýmto spôsobom ukazuje, ako veľmi mu na nej záleží.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Yessenia (@mamayessenia)

Okrem iného musí čeliť aj negatívnym komentárom, ktoré ju obviňujú, že to všetko robí len pre peniaze. Latorre však zostáva silná a robí to, čo považuje za správne. Myslí pri tom na svoje motívy a nedovolí, aby jej ubližovali cudzí ľudia. Je pripravená naďalej pomáhať rodinám, ktoré to potrebujú.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.