Príbeh sily a odolnosti: Pre tetovania ju označujú za zlú matku a jej reakcia stojí za to

4559

Matka, ktorú vám dnes predstavíme, je držiteľkou titulu najpotetovanejšej ženy Británie. Nedávno sa otvorila, porozprávala o svojej ceste a vysvetlila, ako vníma svoje telo. Často počúva, ako sa za ňu bude dcéra hanbiť, keď vyrastie, napriek tomu verí, že jej tetovania neovplyvňuje jej schopnosť byť dobrou matkou.

Becky je marka, ktorá sa pýši množstvom tetovaní. Práve tie sú dôvod, prečo čelí nemalej kritike a odsudzovaniu. Označujú ju za zlú mamu a hovoria jej, že sa za ňu bude dcéra hanbiť, keď vyrastie. Napriek tomu je však pevne presvedčená, že vzhľad by ju ako rodiča nemal definovať. Nevidí dôvod, prečo by ju obrázky na tele mali automaticky spraviť zlou matkou.

Ako každej matke, aj jej život sa s príchodom bábätka zmenil. Nočný život sa zmenil na nočné kŕmenie, víkendy s priateľmi vymenila za príjemné stretnutia s ostatnými mamičkami.

S tetovaniami začala, keď mala 15 rokov, a priznáva, že dnes už nemá pojem o tom, koľko ich na tele má. Napriek negatívnym reakciám, ktoré dostáva v online aj offline živote, verí, že ju jej tetovania ako matku nedefinujú. Aj to je dôvod, prečo ich pred dcérou neskrýva. Ak by aj v budúcnosti čelila jej dcérka kritike pre vzhľad svojej matky, je pripravená ju povzbudzovať a vysvetliť, že podobnému správaniu nie je potrebné venovať pozornosť. Ľudia si totiž podľa jej slov vždy nájdu niečo, čo by mohli skritizovať, a vôbec nehľadia na situáciu.

Napriek spoločenskému tlaku s tetovaniami neskončila. Prezradila, že už roky premýšľa o tom, že by si nechala rozdeliť jazyk. Napriek výraznému vzhľadu je na nej najvýraznejšia jej oddanosť svojmu dieťaťu. Je výnimočne starostlivou a pozornou matkou, ktorá je hrdá na obe – na seba aj na svoju dcéru.

Priala by si, aby sa každý staral o seba, pretože o ňu je postarané dobre. Rory je skvelé bábätko a obom sa im veľmi dobre darí. Preto nie je dôvod pochybovať o jej schopnostiach matky a komentovať čokoľvek, čo sa jej týka,

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre