Módna ikona Roberto Cavalli privítal vo veku 82 rokov ďalšie dieťa

314

Svetoznámy ikonický módny návrhár ukazuje, že ak zatúžite po rodine a nestoja vám v ceste žiadne zdravotné komplikácie, môžete si ju založiť aj vo vyššom veku. 82-ročný Roberto Cavalli totiž nedávno privítal synčeka. So svojou 38-ročnou partnerkou mu dali príznačné meno, z ktorého zostanete bez slov.

Cavalli o priateľke Sandre Nilsson a ich novonarodenom dieťati prezradil, že sa majú dobre, dieťa je krásne a narodilo sa vo Florencii. Dodal, že preňho bolo mimoriadne emotívne vidieť syna ihneď po narodení.

Synovi dali meno Giorgio na počesť Cavalliho otca, o ktorého prišiel v 4 rokoch. Cavalli pochádza zo skromných pomerov. Jeho otec pracoval v bani. Priznal, že nemal ľahké detstvo a do 18 rokov nerozprával. Život k nemu však bol láskavý a za všetko ho odmenil.

Napokon sa preslávil v módnom priemysle a založil si veľkú rodinu. Z prvého manželstva má už dve dospelé deti a z druhého má ďalšie tri. Súčasná partnerka je po jeho boku od druhého rozvodu, t. j. od roku 2010. Oficiálne však spolu začali chodiť v roku 2014.

Hoci má jeho partnerka o 45 rokov menej, sú spolu už dlhé roky a ich vzťah je mimoriadne silný. V roku 2015 jej prejavil ikonický návrhár lásku tým, že jej kúpil súkromný ostrov v jej rodnom Švédsku.

Napriek tomu je najväčším darom ich syn. Otcovstvo nemá dátum spotreby. Ak totiž chcete dieťa zahŕňať láskou a starostlivosťou, nikdy na to nebude neskoro.

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre