Silný príbeh páru, ktorý sa vzoprel všetkým predsudkom a nástrahám

2147

Yesi a Bryan tvoria nezvyčajný pár. Je medzi nimi trojmetrový výškový rozdiel. O svoj príbeh sa rozhodli podeliť na internete a okamžite sa z toho stala senzácia. Ich láska pripomína rozprávku, preto chcú, aby ľudia nahliadli do ich každodenného života. A ako im to umožnili? Prostredníctvom videa na YouTube.

7aa37a55fd870c19ba42ff6fd7.jpg
Zdroj: Love Don’t Judge / Youtube

Ich príbeh sa začal v roku 2017, keď sa ich cesty pretli na internete. Od začiatku vedeli, aký veľký rozdiel medzi nimi je, láska však nepozná hraníc, preto sa rozhodli tento „problém“ prekonať.

Yesi odjakživa počúvala, že by mala randiť len s ľuďmi jej výšky. Ona sa však rozhodla ísť celkom inou cestou. Má 34 rokov a nikdy nechodila s niekým, kto bol vysoký ako ona. Práve toto nastavenie ju viedlo k nájdeniu skutočnej lásky, o ktorej dnes rozpráva na internete.

1b7dca5debac39451185103810.jpg
Zdroj: Love Don’t Judge / Youtube

Bryan vďaka fotografii ihneď vedel, že Yesi je menšieho vzrastu. Okamžite ňou bol uchvátený. Prvýkrát sa stretli na večeri a uvádzajú, že už vtedy si sadli. Ich spoločné hodnoty, záujmy a podobné osobnosti vytvorili základ pozoruhodného príbehu. Postupom času sa ich vzťah upevňoval a po roku sa k sebe nasťahovali. V roku 2021 sa vzali na Bahamách.

6c82f45ead94f6aa30f5e7c93d.jpg
Zdroj: Love Don’t Judge / Youtube

Yesi trpí mimoriadne zriedkavým ochorením známym ako diastrofická dysplázia. Je odkázaná na invalidný vozík, pretože ochorenie postihuje prevažne chrupavky, čo vedie ku kratším končatinám a rýchlejšiemu opotrebeniu kĺbov. Vedela, že môže trvať, kým ju noví svokrovci prijmú. Nečakala však, že s ňou nebudú chcieť pol roka ani prehovoriť. Ako sa neskôr ukázala Bryanova matka sa bála, či naňho nebude Yesi odkázaná, a to pre svojho syna nechcela. Yesi je však v skutočnosti celkom samostatná, dokonca šoféruje a pracuje ako terapeutka. Preto je dôležité nesúdiť knihu podľa obalu a vážiť si ľudí bez ohľadu na ich fyzický stav.

b9e0ae596a90e375eb9a31df67.png
Zdroj: Love Don’t Judge / Youtube

Po čase Bryanova matka videla, aké puto medzi sebou majú, a rozhodla sa im viac nestáť v ceste. Nielen jeho matka však mala zraňujúce poznámky. Stretávali sa s nimi počas celej doby trvania ich vzťahu. Hoci museli čeliť podobným výzvam, ich láska bola silná a rozhodli sa ju spečatiť. Okrem iného Bryan dodáva, že ľudia vo vzťahoch si bežne pomáhajú, prečo by nemohol pomáhať aj on svojej polovičke?

 

Ak sa niekedy ocitnete v podobnej situácii alebo uvidíte podobný pár, spomeňte si na to, čo je v živote dôležité. Uvedomíte si, že to nie je vzhľad ani komentáre cudzích ľudí.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.