Aké tetovanie na krk? Pozrite si minimalistické ale aj komplexné inšpirácie na ktoré si trúfnu len tí najodvážnejší

3640

Rôznych typov tetovaní je na svete neúrekom. Každá dekáda prináša nové a nové trendy v tomto umení na telo. Správny tatér je umelec a vytvára diela na mieru pre každého zákazníka. Rozoberie návrh, vypočuje nápady a podľa toho prispôsobí svoje dielo. Predstavíme si niekoľko nápadov na celkom citlivú časť tela . Inšpirácie na tetovanie na krk.

 

Tetovanie na zadnú časť krku

Jednou z najobľúbenejších možností na tetovanie je zadná časť krku. Hodí sa k menšiemu, poddajnejšiemu typu tetovania. Môžete ho skryť košeľou alebo vlasmi. Pokiaľ máte tetovanie na ramene alebo hornej časti chrbta môžete ho pekne prepojiť s tým na krku.

Tetovanie na zadnú časť krku

Tetovanie po celom krku

Obopína celý obvod krku. Jemne vytvára okolo neho celistvý golier. Tento typ tetovanie je dosť výrazný a veľmi dobre vyniknú geometrické vzory. So zložitým prevedením a precíznym tetovaním.

Tetovanie po celom krku

Malé tetovanie na krku

Krk môžete použiť pre akékoľvek tetovanie. Teta pokiaľ vám miesto na ňom dovolí. Avšak malé tetovanie vyzerá obzvlášť veľmi dobre. Rímske číslice, jedno slovo, symbol alebo iné rôzne návrhy. Kreativite sa medze nekladú. Menšie tetovanie je vhodné ako prvá voľba. Ň

Malé tetovanie na krku

Prečítajte si tiež: Prečo si nechať vytetovať vlka?

Predná časť krku

Predná časť krku je veľmi vhodné miesto na výrazné prevedenie tetovania. Vždy je veľmi viditeľné a upúta pozornosť každého. Nezabúdajte, že predná časť krku je veľmi citlivá časť krku. A ak ste v tetovaní začiatočník začnite s menej bolestivým miestom na tele.

Predná časť krku

 

Tip na článok: Čo znamená tetovanie kvetu pre ženy?

Tribal tetovanie

Originálne a náročné vzory, zakrivené línie a výrazná farba. Pohľad bije do očí. Zakrivené náročné línie sú perfektné na umiestnenie na krk. Tým, že sa môžu okolo neho omotávať prirodzene a vytvára to orientálny efekt.

Tribal tetovanie

Krk spojený s ramenami

Jednou z najlepších volieb môže byť práve tetovanie na krku spojené s ramenami. Dáva to priestor na dostatočne veľký a prepracovaný obrazec. Tatér má dostatok priestoru na vytvorenie zložitej mandaly. Dizajn čím ďalej tým viac populárny. Vynikajú v kruhovom prevedení preto sa veľmi hodia práve na zaoblené časti tela.

Krk spojený s ramenami

Elegantné tetovanie

Spojenie elegancie a umenia v prevedení na krku. Tieto motívy boli často veľmi populárne u gangov. Avšak dnešné prevedenia sú na hony vzdialené tým z minulosti. Skúste rafinovaný a minimalistický dizajn. Budete prekvapení koľko možností sa vám naskytne.

Elegantné tetovanie

Tetovanie v tvare lebky

Najuniverzálnejšie prevedenia na krku aké si môžete len predstaviť. Symbolizmus je tak rozsiahly, že si nebudete vedieť vybrať. Nemusíte siahnuť len po ľudskej lebke. Zvieracia ríša poskytuje hneď niekoľko možných návrhov. Je to neobvyklá voľba, ktorá je zároveň veľmi originálna.

Tetovanie v tvare lebky

 

Tip na článok: Aké zvoliť tetovanie na ruku?

Vzorované tetovanie

Vzorované tetovanie rastie čím ďalej tým viac na popularite. Od jednoduchých línií až po tie najzložitejšie. Aj nenápadné vzory vedia byť strašne cool. Na tetovanie na krku si viete vybrať práve typ, ktorý sa bude prirodzene prispôsobovať líniam krku.

Vzorované tetovanie

Slovo na záver

Tetovanie na krku je jedno z najbolestivejších a na nie úplne jednoduchom mieste. Krk je plný nervov a receptorov. Je pokrytý veľmi jemnou kožou, ktorá je dobre prekrvená. Možno budete pri tetovaní udržiavať zvláštne pozície aby sa tatér dostal na miesto správne a bez problémov.

Taktiež voľba tatéra je veľmi dôležitá a nemali by ste ju podceňovať. Mal by s vami prejsť celý proces tvorby námetu a konzultovať ho s vami. Prípadne upraviť podľa vašich požiadavok.

 

 

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre