Vyskúšajte si skvelé letenky „3v1“ – Madrid – Ibiza – Londýn len za cenu 53€!

342

Chcete si užiť ozajstné dobrodružstvo, ktoré máte teraz na dosah a za úžasnú cenu? Počas jednej dovolenky si môžete užiť 3 jedinečné mestá, a to Madrid, Londýn aj Ibizu za bezkonkurenčnú cenu!

Zaobstarajte si letenky do týchto troch skvelých miest za naozaj jedinečnú cenu, odletíte z Viedne a priletíte taktiež do tohto miest. Plán je nasledovný:

– Z Viedne odletíte do Madridu s Wizzairom a v prípade, že ste vo Wizz Discount Clube, letenku si zakúpite len za 10€! Za túto cenu si môžete vyraziť 9.5.2019.

– Následne môžete v Madride stráviť 5 alebo viac dní a napr. 13.5.2019 už môžete letieť z Madridu na Ibizu a len za 16€! V tomto prípade poletíte s Ryanairom.

– V Ibize môžete stráviť ďalšie 4 dni a následne 17.5.2019 odletíte z Ibizy do Londýna len za 17€! Opäť poletíte s Ryanairom.

– Londýn je v tomto prípade konečnou destináciou. Užiť si ho môžete až do 21.5.2019. V tento deň totiž odletíte so spoločnosťou Laundamotion späť do Viedne a len za 10€!

Batožina:

Čo sa týka batožiny, tak v prípade Ryanairu a Laundamotion si so sebou môžete zobrať zadarmo iba menšiu tašku s maximálnymi rozmermi 40x25x20 cm a v prípade Wizzairu je to len minimálny rozdiel, príručná batožina s rozmermi 40x30x20 cm.

madrid fotografia
Foto od Free-Photos

Viac o týchto destináciách:

Ak máte reálny záujem o tento jedinečný výlet, určite sa vám hodia naši sprievodcovia. Všetko potrebné o Londýne nájdete na tomto odkaze, to čo sa vám určite zíde aj pri návšteve Madrida, sa zas dočítate tu. A ak máte pochybnosti o Ibize, na tomto odkaze sa dočítate zopár faktov, ktoré vás presvedčia o tom, prečo ju navštíviť.

ibiza fotografia
Foto od marucha

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre