Začala na sebe pracovať, hoci sa jej mnohí smiali: Ako dnes vyzerá a čo odkazuje spoločnosti?

481

Jacqueline Adan je blogerka, ktorá prešla vo svojom živote neuveriteľnou premenou. Vďaka svojej práci mala možnosť sa o túto cestu podeliť so svojimi sledovateľmi na Instagrame. Podelila sa o všetky tie pocity nešťastia, beznádeje a nedostatku sebalásky, ktoré v tomto životnom období prežívala. Napriek tomu sa však rozhodla pre obrovskú zmenu a bola odhodlaná pre ňu spraviť čokoľvek. Tak sa dostala k zdravej životospráve a silnému odhodlaniu.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jacqueline Adan (@thejacquelineadan)

Vo svojom novom tele našla stratené sebavedomie, no neprišlo len tak. Zlomovým bodom bola cesta do Mexika. Prvýkrát za posledné roky si totiž obliekla plavky. Hoci bola nervózna, pretože si pre svoju minulosť nedokázala veriť, prekonala sa. Stretla sa však s nepríjemnými pohľadmi a komentármi o ochabnutej pokožke. Tá bola vedľajším účinkom jej výrazného úbytku hmotnosti. Ona sa však rozhodla si ich nevšímať a vo svojej ceste vytrvala.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jacqueline Adan (@thejacquelineadan)

Pýtate sa, čo spravila? Zhlboka sa nadýchla, usmiala sa a vošla do bazéna. Práve tento moment bol pre ňu zlomový. Už nebola tá istá žena. V momente, keď vstúpila do vody, celkom sa zmenila.

Hoci dodnes niekedy zápasí s neistotou a dotýkajú sa jej aj negatívne komentáre, berie to ako prirodzenú súčasť procesu. Dôležité pre ňu bolo si uvedomiť, že cudzí ľudia nepoznajú jej cestu a nechápu, aká bola zložitá. Len ona sama to vie a preto nikomu nedovolí, aby túto snahu zničil. Nie je dôležité to, ako sa človek cíti, keď si z neho uťahujú, ale ako na to zareaguje.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jacqueline Adan (@thejacquelineadan)

Má pri sebe aj milujúceho partnera, ktorý založil zbierku na jej operáciu pokožky. Poisťovňa takéto typy zákrokov neprepláca, preto si musia poradiť sami. K dnešnému dňu Jacqueline podstúpila štyri operácie a predpokladá, že absolvuje minimálne ďalšie tri.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jacqueline Adan (@thejacquelineadan)

Snaží sa prijať svoje telo v akejkoľvek podobe, rozhodla sa však nezaháľať a pracovať na sebe – po fyzickej aj psychickej stránke. Na svojich sociálnych sieťach plánuje naďalej zdieľať svoju cestu, preto, ak ju chcete sledovať, môžete tak spraviť na tomto odkaze.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.