Začala na sebe pracovať, hoci sa jej mnohí smiali: Ako dnes vyzerá a čo odkazuje spoločnosti?

486

Jacqueline Adan je blogerka, ktorá prešla vo svojom živote neuveriteľnou premenou. Vďaka svojej práci mala možnosť sa o túto cestu podeliť so svojimi sledovateľmi na Instagrame. Podelila sa o všetky tie pocity nešťastia, beznádeje a nedostatku sebalásky, ktoré v tomto životnom období prežívala. Napriek tomu sa však rozhodla pre obrovskú zmenu a bola odhodlaná pre ňu spraviť čokoľvek. Tak sa dostala k zdravej životospráve a silnému odhodlaniu.

Vo svojom novom tele našla stratené sebavedomie, no neprišlo len tak. Zlomovým bodom bola cesta do Mexika. Prvýkrát za posledné roky si totiž obliekla plavky. Hoci bola nervózna, pretože si pre svoju minulosť nedokázala veriť, prekonala sa. Stretla sa však s nepríjemnými pohľadmi a komentármi o ochabnutej pokožke. Tá bola vedľajším účinkom jej výrazného úbytku hmotnosti. Ona sa však rozhodla si ich nevšímať a vo svojej ceste vytrvala.

Pýtate sa, čo spravila? Zhlboka sa nadýchla, usmiala sa a vošla do bazéna. Práve tento moment bol pre ňu zlomový. Už nebola tá istá žena. V momente, keď vstúpila do vody, celkom sa zmenila.

Hoci dodnes niekedy zápasí s neistotou a dotýkajú sa jej aj negatívne komentáre, berie to ako prirodzenú súčasť procesu. Dôležité pre ňu bolo si uvedomiť, že cudzí ľudia nepoznajú jej cestu a nechápu, aká bola zložitá. Len ona sama to vie a preto nikomu nedovolí, aby túto snahu zničil. Nie je dôležité to, ako sa človek cíti, keď si z neho uťahujú, ale ako na to zareaguje.

Má pri sebe aj milujúceho partnera, ktorý založil zbierku na jej operáciu pokožky. Poisťovňa takéto typy zákrokov neprepláca, preto si musia poradiť sami. K dnešnému dňu Jacqueline podstúpila štyri operácie a predpokladá, že absolvuje minimálne ďalšie tri.

Snaží sa prijať svoje telo v akejkoľvek podobe, rozhodla sa však nezaháľať a pracovať na sebe – po fyzickej aj psychickej stránke. Na svojich sociálnych sieťach plánuje naďalej zdieľať svoju cestu, preto, ak ju chcete sledovať, môžete tak spraviť na tomto odkaze.

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre