Boj proti predsudkom: Žena si našla partnerku s detskou postavou a čelia preto tlaku spoločnosti

1000

Láska je skutočne silná a dokáže zdolať rôzne prekážky. Prekonáva spoločenské normy a hravo si poradí aj s predsudkami a nepriazňou osudu. Dôkazom je aj príbeh Texie a Any, ktorých láska bojuje proti očakávaniam spoločnosti. Napriek zraňujúcim komentárom a vyhrážkam dokazujú, že láska nepozná hranice.

Zdroj: officialtinytexie/Instagram

Ich príbeh sa začal náhodným stretnutím v roku 2020, ktoré ihneď viedlo k hlbokému spojeniu. Ana bola pôvodne zaplatená ako Texiina vizážistka. Ani jedna z nich v tom čase netušila, že tento profesionálny vzťah prerastie do niečoho hlbšieho. Ich láska rozkvitla počas spoločne strávených chvíľ plných vzájomného porozumenia, preto sa rozhodli ignorovať normy a pestovať svoj vzťah.

Zdroj: Love Don’t Judge/YouTube

Okrem nenávistných poznámok pre svoju orientáciu sa však museli vyrovnať aj s niečím iným. Texie má pre Kennyho-Caffeyho syndróm miniatúrnu postavu, čo viedlo k zraňujúcim poznámkam a krutému odsudzovaniu vždy, keď ich videli spolu. Ana zase často počúvala spochybňujúce reči, či si vybrala dobre, keď je jej partnerka taká drobná. Ana však uviedla, že ľudia si vždy nájdu niečo, za čo by mohli druhých odsúdiť, preto si z ich komentárov nič nerobí.

Texie láskyplne nazýva Anu svojím štítom. Jej neochvejná podpora a ochrana jej totiž pomohli zvládnuť problémy spojené s pobytom na verejnosti. Vďaka Ane nemusí znášať problémy sama a cíti sa pri nej mimoriadne bezpečne.

Zdroj: Love Don’t Judge/YouTube

Kennyho-Caffeyho syndróm je zriedkavá dedičná porucha kostry, pre ktorý sa ľudia viditeľne líšia od zdravých jedincov. Texie si však vďaka svojmu pozitívnemu prístupu k životu získala na sociálnych sieťach množstvo fanúšikov, ktorí ju neochvejne podporujú.

Príbeh Texie a Any je silným dôkazom toho, že láska dokáže prekonať naozaj čokoľvek. Svojím odhodlaním a odolnosťou umlčali neprajníkov a snažia sa zmeniť spoločenské normy.

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre