Známe osobnosti, ktoré vynašli stroj času? Tieto porovnávacie fotografie vás presvedčia, že táto otázka možno nie je vtip

51106

Ak by ste vynašli stroj čas a mohli sa premiestniť z minulosti do budúcnosti asi by ste sa chceli stať niekým váženým a možno aj známym.  Celebritou ako je Brad Pitt alebo Johnny Depp. Tieto vtipné porovnávacie fotografie vás presvedčia, že možno niektoré celebrity predsalen stroj času vynašli.

Od samotného počiatku zeme až dodnes chodilo po tejto planéte už približne 117 miliárd ľudí. Vzhľadom na tak veľký počet ľudí je veľmi pravdepodobné, že narazíte na tvár niekoho, kto sa zas veľmi podobá na človeka, ktorého možno poznáte. Nuž a podobnosť niektorých ľudí s dávnymi predkami, ktorí žili v minulosti je naozaj obrovská. Toto sú vtipné fotografie, ktoré vás prinútia rozmýšľať o tom, či vynález, ktorý dokáže meniť tok času naozaj existuje. 

Michael Jackson

Prečítajte si viac o živote Michaela Jacksona  v článku.

1 42

Nicolas Cage

2 39

Sylvester Stallone

3 39

Keanu Reeves

4 39

Brad Pitt

Toto sú najlepšie filmy Brada Pitta.

5 33

Alec Baldwin

6 32

Robin Williams

7 32

Rupert Grint

8 32

Tom Hiddleston

9 30

Johnny Depp

10 27

Peter Dinklage

11 19

Steve Martin

12 16

Zdroj

Foto: Brightside

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

1 komentár

  1. Zdravím, ja som našla tiež podobnosť herca Édgara Ramíreza a vedca Ivan Petrovič Pavlov. Jedna fotografia ako sedí na stoličke ma zaujala aj v inom vašom článku, kde o ňom píšete v časti #1112, a tam sa mi veľmi podobá na spomínaného herca :D

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.