Prečo je Aloe Vera sprej prvej pomoci základným vybavením každej domácej lekárničky?

8365

O benefitoch Aloe Vera sme si v sekcií ekologických a bio produktov písali už viackrát . Dnes by sme radi napísali niečo bližšie o konkrétnom produkte, ktorý je obľúbený v mnohých slovenských domácnostiach. Aloe Vera Sprej  pozná mnoho mamičiek, babičiek ale aj nezbedných detí.

Aloe Vera Sprej
Aloe Vera Sprej prvej pomoci

Aloe Vera  Sprej prvej pomoci a jeho zloženie:

Zloženie tohto spreja pozostáva až  z 12 rastlinných extraktov ako napríklad šalvia, nechtík, múčenku či eukalyptus ktoré v správnom pomere  s Aloe majú blahodárne účinky na ľudskú pokožku a organizmus.  Obsah Aloe je až 83%

Využitie .

Čím populárnejší výrobok tým si môžete byť viac istý jeho všestranným využitím. Inak to nieje ani v prípade nášho spreja Aloe Vera, ktorý sa dá využiť napríklad:

  • Pri popáleninách pokožky
  • Pri štípnacoch a akné
  • Podpora imunity a prevencia proti nachladnutiu
  • Na kiahne či plienkovu dermatitídu
  • Mnoho iných kožných neduhov….

Aké sú výhody spreja oproti tabletám či gélu?

Tablety, či gél z Aloe vera  využívajú predovšetkým ľudia, ktorým ide o vnútorné použitie napríklad pri problémoch s trávením .   Sprej využijú ľudia, ktorí chcú predovšetkým rýchlu a efektívnu pomoc . Pri štípancoch alebo popáleninách je sprej najefektívnejším riešením ako rýchlo ošetriť problematické miesto.

Poďme si ale lepšie zhrnúť výhody a nevýhody produktu:

Výhody

✔ Efektívne dávkovanie

✔ Kombinácia bylín a 83% Aloe efektívne lieči popáleniny

✔ Hydratuje

✔ Cenovo výhodný

Nevýhody

✖ Pre niekoho sa môže zdať balenie priveľké

Mohlo by vás zaujímať: Aké účinky má šťava z Aloe Vera ? 

 

Čo hovoria na Aloe Vera Sprej  ľudia v recenziách?

Odozva spotrebiteľov na tento produkt je viac ako pozitívna. Mnoho rodín označuje sprej ako „základ“ domácej lekárničky. Používajú ho mamičky s malými deťmi ale aj muži pri prácach na záhrade.

Využívajú ho predovšetkým v súvislosti s pokožkou, avšak nájde sa aj mnoho tých, ktorí tento produkt využijú aj pri nachladení , začínajúcich zápaloch v hrdle a podobne.  Mnoho žien využije sprej aj napríklad na čistenie pleti či odličovanie.

Aloe Vera Sprej Recenzia
Recenzia spreja z Aloe Vera . Zdroj: Modrykonik.sk

Naše skúsenosti so sprejom prvej pomoci s obsahom Aloe Vera

Sprej z Aloe Vera sme používali doma snáď od môjho útleho detstva. Nenechávali sme ho osamote ani keď sme šli na dovolenku k moru. Práve tam sa vždy najviac hodil ak to niekto prehnal s opaľovaním a ostal spálený od Slnka. Sprej efektívne a takmer okamžite po aplikovaní zmiernil pálivú bolesť.

Prečítajte si tiež: Ako pestovať Aloe Vera v byte.

Cena a dostupnosť

Ak si chcete tento sprej zakúpiť, odporúčame vám vyhľadať produkt online. Online nákupom si zabezpečíte omnoho lepšiu cenu oproti kamennej predajni. Cena sa pohybuje už od 22€ u ✔overených online predajcov. Neodporúčame vám nákup v pofiderných a neoverených obchodoch, kedže sa vystavujete riziku, ktoré sa môže vypomstiť

 

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre