Spoločnosť Pelikan.sk práve spustila mega výpredaj leteniek, kde nájdete akciové letenky ako do tradičných európskych miest tak aj do Ameriky, či Ázie. Leteniek je skutočne dosť a každý si tam určite vyberie.

Akcia platí do vypredania zásob a akciové letenky sú dostupné od Marca do konca Júna. Dostupných termínov je skutočne dosť ale treba vyberať rýchlo, pretože vám niekto môže vyfúknuť váš termín. Všetky akciové letenky nájdete na tejto stránke.

Najviac leteniek je od spoločnosti Ryanair a WizzAir ale ponuky sú aj od spoločností ako Air China, Australian Airlines alebo Emirates. Záleží len na tom, kam by ste si radi zaleteli.

Obdobie od Marca do Júna je na výlet alebo dovolenku ideálny pretože už sa otepľuje ale zároveň dovolenkové destinácie ešte nie sú preplnené turistami. Užijete si tak teplé počasie a zároveň nebudete obklopení obrovskými davmi turistov. A najlepšie je samozrejme super cena letenky.

Letenky do Európy

Ak by ste sa vybrali do Bulharska určite sa pozrite na nášho megasprievodcu Bulharskom.

Aby ste sa v Londýne nestratili máme aj sprievodcu Londýnom.Tipy ako sa v Miláne nestratiť a užiť si ho nájdete v našom sprievodcovi Milánom.

Pred výletom sa ti určite bude hodiť vedieť zopár zaujímavostí o Edinburgu.

Ktoré pamiatky v Ríme určite nevynechať ti napovie náš sprievodca do Ríma.

Všetko čo potrebuješ o meste módy vedieť, nájdeš práve tu.
Barcelonu zvládneš určite jednoduchšie s našou príručkou.

Letenky do Ázie

Letenky do Ameriky a Letenky do Kanady

Ostatné letenky

Toto je výber leteniek, ktoré sú podľa nás najviac zaujímavé ale samozrejme ich je ešte viac. Všetky ich nájdete na tomto odkaze.

Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.