Zaujímavé akcie: Black Friday 2021 výpredaj u najväčšieho slovenského predajcu športovej výživy GymBeam – Zľavy až do 80%

1273

Máme tu ďalší diel Zaujímavých Akcií v ktorých pre vás vyberáme tie najväčšie akcie slovenského internetu. V období veľkých predvianočných výpredajov alebo ako sa udomácnilo aj u nás “ Black Friday“ nie je o skvelé akcie núdza.  Jedným z najzaujímavejších je určite výpredaj u najväčšieho slovenského predajcu doplnkov výživy GymBeam, ktorý v rámci svojho Black Friday  výpredaja 2021 ponúka zľavy až do  80% a mnoho produktov má vo zvýhodnených balíčkoch . Ak ste športovec alebo sa zaujímate o zdravý životný štýl máte skvelú príležitosť sa zásobiť zaujímavými produktami.

A ak športu neholdujete možno poznáte niekoho, kto by zdravé potraviny, športové oblečenie alebo pomôcky na cvičenie rád našiel pod vianočným stromčekom.  Pozrite si zoznam zaujímavých produktov v akcií.

Čo nájdete v Black Friday výpredaji 2021

Vyberáme pre vás podľa nás najzaujímavejšie produkty z tohto výpredaja. Samozrejme výpredaj je veľký a tak nezabudnite si ho pozrieť priamo na stránke predajcu. Nutne podotknúť, že GymBeam má dlhodobo lacné proteíny nielen počas výpredajov, čiže niektoré produkty z tejto kategórie sa snažia predať darčekmi navyše keďže cenovo sa niekedy nedá ísť nižšie.

Proteín Just Whey – GymBeam + darčeky

Srvátkový proteín je niečo, čo ocení mnoho športovcov . Bielkoviny majú nespočetne veľa benefitov pre naše zdravie . Teraz nájdete Protein Just Whey s až 4 darčekmi zadarmo v akcií.  Ide o skvelú zľavu pre ľudí, ktorí by radi vyskúšali nové produkty  !

 

Proteín Gold Whey

Je príjemné, že predajca nezabúda aj na populárne značky aj keď nejde o výrobky, ktoré si vyrába “ u seba“.  Proteín Gold Whey je totiž veľmi obľúbený medzi športovcami. Ide o najpopulárnejší a mnohými označovaný za najchutnejší srvátkový proteín vôbec. A inak vedeli ste, že konzumáciou proteínu viete podporiť aj chudnutie?  Síce nedostanete finančnú zľavu ale tričko ako darček k produktu, na ktorý má GymBeam vyššie náklady je stále príjemný benefit.

 

Proteín True Whey

Tento proteín je dlhodobo najpredávanejším proteínom na slovenskom trhu. GymBeam ho doplnili do akcie len nedávno a momentálne je dôvod si ho objednať nielen kvôli skvelej cene ale aj kvôli  športovej fľaši, ktorú dostanete k produktu zadarmo. Ak si kúpou nie ste istý môžete si prečítať túto recenziu True Whey proteínu od GymBeamu.

true whey

 

Arašidové maslo

Arašidové maslo je skvelý spôsob ako dodať telu zdravé tuky a nejaké biekoviny. Právom je obľúbené u športovcov a považované aj za zdravú „neresť“. Teraz dostanete arašidové maslo v rámci výpredaja Black Friday u GymBeam v prijemnej až 40% zľave oproti pôvodnej cene.

 

 

Nezabudnite, že nejde o všetky akcie dostupné na stránke predajcu. Pre úplny výpis produktov v akcií kliknite tu.

Podmienky Black Friday 2021

Keďže ide o masívny výpredaj a snáď najvačší v tomto roku preto je na mieste zopár pravidiel, ktoré sa ale bežného spotrebiteľa veľmi netýkajú:

 • Počet kusov na osobu je obmedzený ale pre bežného športovca dostačujúci
 • Zľavy si nemôžu nárkovať veľkobochodníci
 • Výpredaj nemožno kombinovať s inými zľavami a zľavovými kódmi.

Ďalšie produkty vo výpredaji:

My sme popísali len zopár známych a populárnych GymBeam produktov, ktoré sú zahrnuté v Black Friday 2021. Určite ale pozrite celý výpis a zistite, či sa vám niečo nehodí viac.  Vo výpredají nájdete napríklad aj

 • Vitamíny ( D3 aj komplexný vitamínový doplnok)
 • Kreatín
 • Omega-3 kyseliny
 • Predtréningovky
 • Ginger Shot (zázvorový nápoj)
 • Nutty mix (mix orieškov)
 • Dámske legíny
 • Proteínové polotovary
 • Spirulinu
 • Fitlopty a podložky pre cvičenie jógy

O značke GymBeam

Doplnky výživy, výbava do fitka, oblečenie. To všetko nájdete v ich portfóliu!

V prípade doplnkovej výživy stoja za zmienku rozhodne ich srvátkové proteíny, Proteín True Whey treba pochváliť za jednoduché a funkčné zloženie a veľmi dobrý pomer medzi cenou a kvalitou. V prípade, že hľadáte produkt, ktorý bude disponovať dobrou rozpustnosťou, chuťou a zároveň nebude zbytočne drahý, v prípade tohto produktu nezvolíte zle!

Ak patríte k tým, ktorí sa snažia vyhnúť akýmkoľvek živočíšnym výrobkom a preferujete výrobky s rastlinným zložením, Proteín vegan Blend je produktom kombinujúcim niekoľko rastlinných zdrojov bielkovín. Potešujúce je taktiež to, že GymBeam má vo svojej ponuke aj samostatné balenia rastlinných zdrojov bielkovín, ktoré pochádzajú z jedného zdroja (napr. hrachový proteín alebo konopný proteín).

Z aminokyselín je rozhodne zaujímavým produkt BCAA 4:1:1 – dôležitý leucín je zastúpený v pomere 4 diely k 1 dielu izoleucínu a valínu, rozpustnosť a chuť tohto produktu? Veľmi dobrá! Zloženie je opäť zamerané na jednoduchosť – nie je mu čo vytknúť. Funkčné a nekomplikované. ProAMINO je produktom, ktorý v svojej jednej odmerke obsahuje 10,6 g aminokyselín (nechýbajú ani BCAA), je obohatený o vitamíny a extrakty z prírodných látok, ktoré podporia vašu regeneráciu.

Toto všetko a veľa iného nájdete v ponuke tejto značky!

 

Ak sme vám aspoň trochu poradili sme radi, ak viete koho by článok zaujal dajte mu o zaujímavej akcií vedieť. Tipy na ďalšie výpredaje môžete zanechať v diskusií pod článkom

 

 

Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre