Top 5 filmov, ktoré ťa naladia na vianočnú vlnu

1355

Ani sme sa nenazdali a opäť tu máme koniec roka. December je tu, s ním aj chladné počasie a skorá tma. Ideálne podmienky na pokazenú náladu. Ak to chceš zmeniť a naladiť sa na vianočnú vlnu, ktorá je všade okolo nás, vyber si filmy z nasledujúceho zoznamu.

Vianoce naruby (2004) 

Príbeh ukazuje klasickú rodinku, ktorá dodržiava vianočné tradície, ako každý sused v okolí. Tento rok však Nore a Lutherovi Krankovým odchádza ich jediná dcéra na Vianoce do cudziny a všetko bude iné, ako to bolo každý rok. 

Namiesto smútku dostane Luther nápad tento rok úplne vynechať Vianoce a naplánuje plavbu loďou po mori. To znamená žiadna výzdoba, stromček, koledníci ani darčeky! To čo nasleduje po tomto ich rozhodnutí, rozhodne stojí za to vidieť! 

Screenshot 20221201 1048502
Zdroj: YouTube Screenshot

Vianočná párty (2016)

Carol Vanstone (Jennifer Aniston) hrozí, že zavrie pobočku, ktorú má na starosti jej brat Clay Vanstone (T. J. Miller), pretože nevykazuje dobré výsledky a ich firma potrebuje šetriť. On ju však presviedča, že dokáže získať významného klienta, ktorý jeho pobočku vystrelí hore. 

A ako zachrániť vašu firmu a získať významného klienta, ktorý nemá záujem o spoluprácu? No predsa sa s ním spriateliť a pozvať ho na najlepšiu firemnú párty, na ktorú nikdy nezabudne! A verte, že na ňu nezabudnete ani vy!

Screenshot 20221201 1059182
Zdroj: YouTube Screenshot

Vianočné prázdniny (1989)

Chevy Chase sa v úlohe Clarka Griswolda rozhodne pripraviť pre svoju rodinu dokonalé Vianoce, aké si budú pamätať veľmi dlho! Dokonalý stromček, výzdoba, a taktiež dokonalé darčeky. Pravý opak Krankových.

Počas príprav sa mu však do cesty vždy pripletie niečo, čo to všetko pokazí! Možno to nebudú Vianoce aké si predstavuje, ale vďaka tomu táto komédia rozhodne dokonalá je!

Screenshot 20221201 1102562
Zdroj: YouTube Screenshot

Bola to divoká noc (2015) 

Traja najlepší priatelia od detstva, Ethan, Isaac a Chris oslavujú zakaždým Vianoce po svojom. Ethan nemá rodinu ani priateľku a tak sa s ním každý rok stretnú, a odpália divokú noc plnú žúrovania a zábavy.

No keďže sú už dospelí a okrem Ethana majú Isaac a Chris rodinu, deti aj úspešnú kariéru, rozhodnú sa, že to bude ich posledná vianočná žúrka. A pretože je posledná, musí byť najlepšia! 

Screenshot 20221201 1055422
Zdroj: YouTube Screenshot

Vianoce na nože (2006) 

Buddy Hall (Danny DeVito) je nový sused vo štvrti, kde býva aj Steve Finch (Matthew Broderick). Každý rok je v ich štvrti kráľom Vianoc Steve. Lenže príchod nového suseda všetko zmení!

Obaja začnú medzi sebou súťažiť. Každý z nich chce mať najkrajšiu výzdobu, najväčší stromček, a v neposlednom rade osvetlený dom, ktorý vidno až z vesmíru! Vo všetkom Buddy prekonáva Steva, čo on len tak nenechá!

Screenshot 20221201 1051382
Zdroj: YouTube Screenshot

Zdroj

Ahoj, volám sa Tomáš. Vo voľnom čase sa venujem hudbe, rád športujem a trávim čas s blízkymi. Odmalička som miloval čítať, no neskôr som si našiel záľubu aj v písaní. Preto budem rád, ak vám moje články aspoň trochu spríjemnia deň.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.